Alternátory - FAQ - nejčastější dotazy

Kolik stojí kontrola demontovaného alternátoru ?

U demontovaného alternátoru se kontrola před opravou pohybuje u běžných typů cca 300-500Kč. V této ceně je zahrnuta zkouška na alternátorové stolici rozebrání určení závady a provedení rozpočtu na opravu.

Lze určit přesnou cenu opravy alternátoru po telefonu ?

Bez předběžné fyzické kontroly alternátoru je určení závady nepřesné a nelze z něho vyvodit jakékoliv relevantní závěry. Z tohoto důvodu doporučujeme přečíst výše uvedený dotaz "Kolik stojí kontrola demontovaného alternátoru"

 

Startéry - FAQ - nejčastější dotazy

Kolik stojí kontrola demontovaného startéru ?

U demontovaného startéru se kontrola před opravou pohybuje u běžných typů cca 300-500Kč. V této ceně je zahrnuta zkouška, rozebrání, určení závady a provedení rozpočtu na opravu.

Lze určit přesnou cenu opravy startéru po telefonu ?

Bez předběžné fyzické kontroly startéru je určení závady nepřesné a nelze z něho vyvodit jakékoliv relevantní závěry. Z tohoto důvodu doporučujeme přečíst výše uvedený dotaz "Kolik stojí kontrola demontovaného startéru"

Rychlý kontakt

CP servis, s.r.o.

Plzeňská 221/130

Praha-5

tel. 257 222 221

Po-Čt:   8:00-17:00

Pá:        8:00-16:00

Podrobný kontakt.

 

autoelektrika-praha.cz

autoelektrika-praha.cz - specialisté na kompletní opravy a servis Autoelektriky v osobních i dodávkových automobilech, nákladních stavebních i speciálních strojů. Opravy a repase alternátorů a startérů.

 

Kontakt

autoelektrika-praha.cz
257 222 221 
 
NOVĚ NA ADRESE 
Plzeňská 221/130
 
Praha 5 Motol
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.