HandsfreeProvádíme instalace handsfree do automobilů. Za 17 let praxe v instalacích Handsfree do automobilů jsme vybavily stovky vozidel nejrůznějších značek pro telefonování za jízdy bez držení telefonu v ruce. S handsfree sadou je telefonování bezpečnější.

Handsfree - bezpečné telefonování za jízdy.

Handsfree-Audi-A6-malyMontujeme a prodáváme handsree od výrobců zvučných jmen. Za přijatelnou cenu je možný prodej včetně instalace do auta. Prodáváme a montujeme handsfree sady od firem Nokia, Parrot, Sony-Ericsson apod.

bluetoothV nabídce najdete sady bluetooth handsfree, které vynikají svojí univerzálností při využití více druhů telefonů v jednom vozidle, ale také svou volností při telefonování bez potřeby vyndavání telefonu z kabelky či pouzdra. Spojení může proběhnout automaticky aniž by jste museli svůj telefon jakkoliv zapojovat.

Handsfree vám usnadní telefonování

Handsfree tento známý pojem mezi motoristy je v běžném provozu je téměř nepostradatelný pomocník. Přesto můžete potkat řidiče, kteří při telefonování za jízdy hands free nepoužívají. Tímto riskantním počínáním, kdy svůj telefon drží v ruce a nemohou se plně věnovat řízení ohrožují ne jen sebe a spolucestující, ale i ostatní účastníky provozu.

Handsfree-Octavia-IIHANDSFREE vám usnadní telefonování za jízdy a nebude vám hrozit pokuta od Policie. Umožní vám telefonovat a mít obě ruce na volantu s možností se plně věnovat řízení a provozu na silnici. Přesto je nutné si uvědomit že telefonování za jízdy částečně odvádí pozornost řidiče. Handsfree sada je jen prostředek, který nám umožní telefonovat bez nutnosti držet telefon v ruce.

 

Nabízíme

 • Hands free k mobilním telefonům.
 • Montáže + prodej.
 • Originální Hands free montážní sady.
 • Drátové i bezdrátové Bluetoth sady.
 • Universální multifunkční sady hands free Parrot.
 • Antény GSM pevné, nalepovací, magnetické.
 • držáky bez vrtání tzv bezvrtací držáky.
 • ParrotNokia

Co je bezvrtací instalace handsfree.

Handsfree-bezvrtací-držák-Fabia

 • Při montáži námi montované sady handsfree sady s bezvrtacímy držáky nenajdete žádné viditelné otvory pro upevnění displeje nebo držáku telefonu upevňovacími šroubky. To umožní že po demontáži sady nejsou vidět instalační body jako u běžné instalace. Při instalaci bezvrtacích držáků nedochází k vrtání či upevňování držáku viditelnými otvory do palubní desky. Po demontáži nejsou vidět žádné upevňovací otvory.

 • Bezvrtací instalace je nejčastější varianta montování hands free kterou provádíme.

 • Bezvrtací instalaci zvláště uvítají ne jen majitelé luxusních či sportovních vozidel, ale i běžní uživatelé střední třídy vozidel.

 • Díky velkému výběru bezvrtacích držákům k hansfree sadám a displejům můžeme hands free namontovat takřka na každý vůz bez vrtání do palubní desky.

Rychlý kontakt

CP servis, s.r.o.

Plzeňská 221/130

Praha-5

tel. 257 222 221

Po-Čt:   8:00-17:00

Pá:        8:00-16:00

Podrobný kontakt.

 

autoelektrika-praha.cz

autoelektrika-praha.cz - specialisté na kompletní opravy a servis Autoelektriky v osobních i dodávkových automobilech, nákladních stavebních i speciálních strojů. Opravy a repase alternátorů a startérů.

 

Kontakt

autoelektrika-praha.cz
257 222 221 
 
NOVĚ NA ADRESE 
Plzeňská 221/130
 
Praha 5 Motol
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.