Alternátory

alternatorOd drobných oprav až po kompletní generálky alternátoru. Díly k alternátorům dodáváme od předních dodavatelů renomovaných výrobců jakými jsou Bosch, Cargo, Denso, Magneton, Lucas a mnoho dalších.

Alternátory opravy, repase, prodej.

alternator osciloskopPro opravy alternátorů používáme zkušební stolici, která nám umožní po opravě zkontrolovat funkčnost alternátoru. K měření a diagnostice závad na alternátorech disponujeme také 12-ti kanálovým digitálním osciloskopem se záznamem na počítači. Tyto technologie společně s bohatými praktickými zkušenostmi nám dávají možnosti opravovat i speciální typy alternátorů pro které jsou tyto prostředky nutností.

S opravami alternátoru máme dlouholeté zkušenosti.

Alternátory - nejčastější dotazy - FAQ

Kolik stojí kontrola demontovaného alternátoru ?

U demontovaného alternátoru se kontrola před opravou pohybuje u běžných typů cca 300-500Kč. V této ceně je zahrnuta zkouška na alternátorové stolici rozebrání určení závady a provedení rozpočtu na opravu.

Lze určit přesnou cenu opravy alternátoru po telefonu ?

Bez předběžné fyzické kontroly alternátoru je určení závady nepřesné a nelze z něho vyvodit jakékoliv relevantní závěry. Z tohoto důvodu doporučujeme přečíst výše uvedený dotaz "Kolik stojí kontrola demontovaného alternátoru"

Více o alternátorech naleznete také na

http://www.autoelektrika-praha.cz/alternatory/alternatorova-volnobezka.html

nebo také

http://www.autoklima.cz/alternatory.html

 

Rychlý kontakt

CP servis, s.r.o.

Plzeňská 221/130

Praha-5

tel. 257 222 221

Po-Čt:   8:00-17:00

Pá:        8:00-16:00

Podrobný kontakt.

 

autoelektrika-praha.cz

autoelektrika-praha.cz - specialisté na kompletní opravy a servis Autoelektriky v osobních i dodávkových automobilech, nákladních stavebních i speciálních strojů. Opravy a repase alternátorů a startérů.

 

Kontakt

autoelektrika-praha.cz
257 222 221 
 
NOVĚ NA ADRESE 
Plzeňská 221/130
 
Praha 5 Motol
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.