Tažné-zařízeníU firmy CP servis montujeme a prodáváme pouze ověřené tažné zařízení od předních českých a zahraničních dodavatelů na osobní i dodávková vozidla. U námi dodávaných a montovaných tažných zařízení je dbáno na funkčnost a jednoduchou obsluhu k danému typu vozu s přihlédnutím na četnost používání. Zde také klademe důraz na kvalitu za přiměřenou cenu.

Více o cenách se také můžete dozvědět na níže uvedených specializovaných stránkách

www.tazne-zarizeni-praha.cz

Montáže a prodej tažných zařízení.

U nás můžete najít různé typy tažného zařízení od šroubového spoje až po skryté bajonetové provedení, které není na první pohled viditelné. Vše záleží na možnostech a homologacích pro určitý model automobilu, pro které je tažné zařízení navrženo. Námi montované tažné zařízení je vždy vybaveno příslušným typovým listem.

Tažné zařízení prodávané a montované firmou CP servis má i další výhodu. Při zápisu do technického prúkazu není nutno provádět evidenční prohlídku. Díky zápisu firmy CP servis v registru autorizovaných firem pro montáž tažného zařízení na automobily zapsaného u ministerstva dopravy. Ta umožňuje tažné zařízení zapsat na místně příslušném úřadě pro evidenci motorových vozidel bez evidenční prohlídky. Tím také odpadají dalších výdaje spojené s evidenční prohlídkou. Stačí vám k tomu dodaný Typový list, účet o prodeji montáži tažného zařízení.Tyto doklady vám předáváme spolu s namontovaným tažným zařízením do vašeho vozidla.

Pozor na plagiáty tažných zařízení, které se dostávají i na náš trh a snaží se napodobovat značková zařízení a tím využívat jejich jméno. Většinou nedosahují kvality originálů.

Tažné zařízení - nejčastější dotazy - FAQ

Od jakých výrobců dodáváte a montujete tažné zařízení ?

  • Tažné zařízení prodáváme a montujeme od firem BRINK, WESTFALIA, HOOK, GDW, BOSAL, ORIS, BRÁZDIL, SPORT JACHT, THULE/BRINK, ATLUX, GALIA ale i další.

Jaké druhy tažného zařízení montujete ?

  • Bajonetové provedení - nejpohodlnější provedení, které je možno během několika sekund připravit pro tažení vašeho přívěsu nebo držáku na kola. Stejně tak rychle jako je možné jeho nasazení je jednoduché jeho sundání. Speciální bajonetová aretace umožní pevné a bezpečné spojení. Toto provedení tažného zařízení je nejvhodnější pro častější použití pro svou jednoduchost při nasazování.
  • Šroubové provedení - nejlevnější dostupná varianta tažného zařízení. Jeho upevnění je prováděno pomocí šroubů. K zapojení čepu je potřeba nářadí k upevnění a utažení šroubů. Jeho nasazení vyžaduje určitou dávku šikovnosti. Toto tažné zařízení doporučujeme pro občasné tažení právě kvůli složitější demontáži.
  • Pevné provedení - Nalezneme ho na starších nebo nákladních vozidlech.

Rychlý kontakt

CP servis, s.r.o.

Plzeňská 221/130

Praha-5

tel. 257 222 221

Po-Čt:   8:00-17:00

Pá:        8:00-16:00

Podrobný kontakt.

 

autoelektrika-praha.cz

autoelektrika-praha.cz - specialisté na kompletní opravy a servis Autoelektriky v osobních i dodávkových automobilech, nákladních stavebních i speciálních strojů. Opravy a repase alternátorů a startérů.

 

Kontakt

autoelektrika-praha.cz
257 222 221 
 
NOVĚ NA ADRESE 
Plzeňská 221/130
 
Praha 5 Motol
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.